facebook twitter instagram

Masážní křeslo = pohodlná a účinná masáž

Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!


Masážní křeslo Inada DreamWave 2015

Masážní křeslo Inada DreamWave 2015

Špičkové masážní křeslo Panasonic s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva

Představuje Vám nejvyspělejší masážní křeslo Panasonic EP MA 58. Poskytuje 3 úžasné programy nulové gravitace a využívá sílu exkluzivních GK válečků, které byly přepracovány. Nyní jsou ještě širší, aby měly ještě větší pokrytí. Fantastický válečkový mechanismus spolu se sofistikovaným senzorovým systémem zajistí, že uživatel skutečně pokaždé dostane vlastní osobní masáž!

Masážní křeslo svojí přesností a velkým počtem nastavení a kombinací předurčuje, aby se stalo vašim každodenním pomocníkem po těžkém dni.

Patentované masáže fungují jako prsty a ruce profesionálního maséra.

Panasonic EP MA 58 je absolutně nejvyspělejší masážní křeslo na světě

Specialisté - lékaři a fyzioterapeuti doporučují pozici "Zero-Gravity" pro osoby s bolestmi zad, bolestmi svalů. Při nateklých nohách a unavených chodidlech podporuje krevní oběh.

Pozici Zero-Gravity používají astronauti v kosmické lodi. V této pozici , všechny svaly a klouby relaxují. Tlak na zádové a meziobratlové ploténky je minimální a tím napomáhá k uzdravovaní. Panasonic EP MA 58 má 3 nejlepší ZERO GRAVITY POZICE pro uvolnění.

Pozice 1 - poskytuje v úhlu 30 stupňů nejvíc uvolněné držení těla. Tento přístup je používaný v NASA a je běžně známý jako Zero-Gravity pozice.V pozici 1 spustíte jakýkoliv typ masážního programu (diagnostický program,automatický program,ruční program).

Pozice 2 - je ideální pro pohodlnou masáž. Pas, hýždě, lýtka a nohy – nafouknuté vzduchové polštáře Vám umožní relaxační masáž. (Lymfodrenáž).Při pozici 2 se Vám automaticky spustí přednastavený automatický program pro dolní část těla. (vzduchová masáž).

Pozice 3 - spec. program STRETCH kde se masírují záda po celé délce.STRETCH je funkce křesla šitá na míru pro uvolnění celé páteře a meziobratlových úponů.

Dále křeslo nabízí nespočetně mnoho ručních programů , kde lze nastavit individuální a přesnou masáž na místě , kde přesně potřebujete.

Výbava křesla

3 různé automatické programy nulové gravitace
5 automatických programů pro masáž celého těla s využitím senzorů
4 automatické masážní programy pro určité části těla
Více než 100 kombinací ručních masáží ( shiatsu)
Vícebodová shiatsu masáž nohou a chodidel
Senzor fyzické kondice
Exlusivní senzor detekce ztuhlosti
Exlusivní senzor stresu
Vzduchové airbagy pro pás, hýždě, boky, lýtka a chodidla
Reflexní masáže
Výhřívaná podložka pod nohy
Opakovací funkce pro masáž zvolených oblastí
Lcd panel s velkým barevným displejem
Odnímatelná opěrka hlavy a zad

Rozměr v poloze leh: délka 194 cm x šířka 73 cm x výška 76 cm
Rozměr v poloze sed: délka 137 cm x šířka 73 cm x výška 122 cm
Sklopení opěradla: 120-170 stupňů
Tech. specifikacie: 220-230 V, 60 Hz, výkon 200 - 290 W
Váha: cca 90 kg
Materiál: Měkká syntetická kůže