facebook twitter instagramm

Masážní křeslo = pohodlná a účinná masáž

Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!


Masážní křeslo Panasonic EP MA 70

masážní křeslo Panasonic EP MA 70

Špičková masážní křesla Panasonic nabízí příjemnou a profesionální masáž ramen, zad a nohou, neboť dokonale imitují masážní techniky profesionálního maséra. Masírují vás tam kde to chcete a způsobem jaký si přesně přejete.

Představuje Vám masážní křeslo Panasonic EP MA 70. Které poskytuje automatické skenování těla, exklusivní "Junetsu" masáž, což je přesná hnětací masáž. Která během několika minut uvolňuje hluboce zakořeněné napětí v zádovém svalstvu.

Masážní křeslo svojí přesností a velkým počtem nastavení a kombinací předurčuje, aby se stalo vašim každodenním pomocníkem po těžkém dni.

Masážní křeslo Panasonic EP MA70 pokrývá celé tělo širokou oblastí masážních bodů. Při masáži ramen směrem vzhůru je největší možné vysunutí masážní hlavice 12,5 cm. Od krku pod pas je délka rozsahu masáže 76 cm.

Masážní křeslo Panasonic EP MA 70 je elektricky polohovatelné s otočnou podpěrkou nohou.

Největší masírovaná plocha na světě prováděná masážním křeslem!

Multifunkční otoman, který dovolí Vašim nohám být v přirozené poloze. Navíc je snadno ovladatelný.

Křeslo pokryje masáží celé vaše tělo.Křeslo pokryje masáží celé vaše tělo.

Pohyb, jak masírovat pomalu a krouživě oblast vybraných bodů.Masáž u profesionálního maséra tvoří až z 60% Ultra hnětací masáž (platí pro celé tělo, veškeré bolesti a pnutí).
Díky malé ale rychlé masáži svalů má ultra hnětací masáž vysoký účinek na uvolnění natažení svalových vláken.Síla masáže také proniká přímo do svalu a oblasti kolem kosti.

Masáž rukou a dlaní:

Masáž pro Vaše ruce a dlaně byla vynalezena kvůli časté ztuhlosti a pnutí těchto míst. Masážní křeslo EP MA70 Vám také může nabídnout během této masáže protažení ramen. Po dlouhém dni stráveném nad klávesnicí tuto možnost jistě uvítáte!

Výbava křesla

masáž vnějších ramen
protahování ramen a nadloktí
masáž rukou a předloktí
masáž hýždí a boků
stretching (protahování) nohou
hnětení nohou
masáž chodidel
tělesný sensor, který pro Vás vybere tu správnou masáž.

Rozměr v poloze leh: délka ? cm x šířka ? cm x výška ? cm
Rozměr v poloze sed: délka ? cm x šířka ? cm x výška ? cm
Sklopení opěradla: ? stupňů
Tech. specifikacie: 220-230 V, 60 Hz, výkon 200 - 290 W
Váha: cca ? kg
Materiál: ?