facebook twitter instagramm

Masážní křeslo = pohodlná a účinná masáž

Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!


Masážní křeslo Profimedica 599

masážní křeslo Profimedica 015

Masážní křeslo PROFIMEDICA 599 vám dodáme v syntetické nebo pravé kůži. Polohovací křeslo je zcela ovládané elektromotory.

Velmi vhodné pro domácí používání, otočné křeslo. Masážní křeslo disponuje kompletní multifunkční masáží v opěradle, v sedáku a v opěrce nohou, kde jsou zabudovány airbagy, které vytváří účinnou lymfatickou masáž. Vylepšená podnožka nabízí rovněž skvělou masáž chodidel.

Využíváním těchto masáží se uvolňuje napětí v lýtkových, stehenních a hýžďových svalech a působení na akupresurní body na chodidlech má vliv na zlepšení oběhu spodních partií nohou, a na ostatní vnitřní orgány. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v křesle. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako automatická detekce tlakových bodů, motorické polohování a speciální automatické masážní programy péče o zdraví.

Masážní křeslo Profimedica 599 je nový model řady Profimedica.

Masážní křeslo umožnujě automatické nastavení výšky (auto scaning), ruční dálkové ovládání, elektrické polohování zad a podpěrky nohou, komplexní masáž zad, 6 masážních programů ( Health Care, Full body relax, therapy, smart, shiatsu, auto air), manuální nastavení masáže. Elegantní design podtrhují kvalitně zpracované područky a potah z pravé kůže, či PU.

Výbava křesla

automatická detekce tlakových bodů
jedinečná lymfodrenážní masáž pomocí vzduchových polštářků
(hýždě, stehna, lýtka, chodidla)
válečková, lokální, dvojitá roztírací a hnětací masáž v opěradle
speciální "ruční" masáž v opěradle
roztírací, poklepová, hnětací a kombinovaná masáž v opěradle
vibrační masáž v křesle
možnost nastavení šířky masírované oblasti
nastavení rychlosti jednotlivých masáží
vertikální zacílení masáže
možnost nastavení intenzity vzduchové masáže
přehledný displej ovladače, auto spínač
5 automatických masážních programů
elektronické polohování a nezávislé ovládání opěrky nohou

Program pro celé tělo
Tento režim je vhodný pro ty, kteří trpí nedostatkem energie a pociťují bezdůvodnou únavu těla. Z různých důvodů někteří lidé mají pocit napjatých svalů a ochablosti těla. Pokud použijí pro masáž tento režim, zbaví se napětí svalů a po namasírování stimulačních bodů se zbaví pocitu únavy.

Program Therapy
Tento režim Vás zbaví následků dlouhodobě namáhaného těla při sedavé práci nebo studiu. Díky masáži a stimulaci svalů pomůže tento režim uvolnit namožené a ztuhlé svaly, rozproudí krevní oběh a odstranit bolest v zádech.

Program Smart
Tento režim je vhodný pro ty, které díky aktivnímu sportu trápí bolesti bederních svalů. Zbavuje příznaků bolesti a ztuhlosti beder. Je doporučován všem, které trápí zmíněné příznaky.

Program Shiatsu
Cílem tohoto režimu je zbavení se únavy tlakem na akupresurní body. Tlak na tyto body stimuluje nejen uvolnění unavených svalů ale také působí pozitivně na činnost vnitřních orgánů. Relaxuje tak celé tělo i duše.

Program Auto Air
Tento režim stimuluje veškeré měkké tkáně a svalstvo především v oblasti pohybového aparátu a nohou. Masáže pomocí vzduchových polštářů pro uvolnění a komfort dolní poloviny těla.

Technické parametry
napětí 220-240 V / 50-60 Hz
příkon 230 W
max. tlak vzduchové masáže 32 kPa
úhel sklopení opěradla 120o - 180o
rozměry (šířka x délka x výška) 84 x 116 (174) x 112 (66) cm
váha 80 kg

Potah synteticka kůže (pravá kůže + 5 000,- Kč)
Barva černá, červená, béžová